Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-29-2009, 02:33 PM
Bogdan Bogdan is offline
TE Junior Member

Default To nicol_g: china, firul portocaliu si restul

pai, am vazut firul ala, dar sunt mai multe elemente care tind sa iasa din capul ei, pana si lumina de pe fata e doar pe o parte...am vrut sa las deconstructivismul sa apara..nu tin spre o imagine corecta, fug de lucrurile astea. incerc sa arat realitatea prin ochii mei. multumesc. ;)

asia, pt ca majoritatea fabricilor de confectii sunt acolo...cele ce nu sunt acolo, nu sunt datorita reglementarilor din tarile de origine, reglementari ce tind sa impiedice fabricile de tip sweatshop, si sa tina banii pe piata europeana..;)
Reply With Quote
Old 10-30-2009, 09:45 AM
nicol_g nicol_g is offline
TE Junior Member

Default Re: To nicol_g: china, firul portocaliu si restul

Imi place lumina de pe fata, imi plac si celelalte elemente care tind sa iasa din capul ei :). Pe firul ala rosu il invinuiesc ca mi-a furat putin 'spectacolul' dupa ce l-am observat; stiam ca e acolo si mi se tot 'inspiralau' :))) ochii pe el

'nu tin spre o imagine corecta, fug de lucrurile astea. incerc sa arat realitatea prin ochii mei' - sunt intru totul de acord, incerc sa fac acelasi lucru, nimic nu este mai plictisitor decat sa vezi la nesfarsit imagini 'corecte' ;)

multumesc mult pt. raspuns

cele bune, Bogdan
Reply With Quote
Old 10-30-2009, 10:32 AM
Bogdan Bogdan is offline
TE Junior Member

Default Re: To nicol_g: china, firul portocaliu si restul

bune sa fie. :) ;)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes