Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great nicol_g 2012-01-22 11:50

Floricico! ce ma bucur sa te regasesc :)! ce mai faci, esti bine?
Am recunoscut-o pe tanti Leontina; foarte buna imaginea - grozav low pov-ul asta. Hai, mai pune, sunt atatea lucruri minunate de aratat din zona ta!

Multe salutari si toate cele bune, Floricico!

Old 01-24-2012, 06:39 AM
flory flory is offline
TE Senior Member

Default To nicol_g: draga Nicolici

sunt tres bien ,sper ca si tu.poze n-am mai facut de secole,dar se poate rezolva .
observ ca pe site s-au schimbat multe,au plecat multi ,s-au modificat reguli.nu stiu daca de aia nu mai fac poze,ma plictisisem de mult de site ...cateodata mi se face dor de anumite persoane,deschid TE si ma uit la pozele lor...
la noi ninge,avem troiene de zapada,cateii mei sunt cei mai fericiti,zburda prin zapada...ma bucur de noua 'revedere',chiar daca se intampla rar.poate vii prin zona la vara..
te pup si toate cele bune!
Flori
Reply With Quote
Old 01-25-2012, 07:42 PM
nicol_g nicol_g is offline
TE Junior Member

Si la noi a nins foarte mult, e frumos, dar parca vreau primavara !

Nici eu nu am mai facut poze in ultimii 2-3 ani. A fost mult de munca, probleme, am obosit ! Insa nu mi-am pierdut dorinta mare-mare de a calatori si inca urmaresc TE-ul cand pot. S-a schimbat mult, e drept...

Floricico, daca ai timp si disponibilitate, iti intorc invitatia . Te astept oricand sa iti arat pe viu 'caracatita' si sa mancam niste clatite sau niste papanasi deliciosi .

Te pup,
Nicolici
Reply With Quote
Old 01-28-2012, 10:24 AM
flory flory is offline
TE Senior Member

cu multa placere!!daca era primavara,veneam iute intr-un weekend.n-am mai fost la Brasov din faculta,de aproape 10 ani...ceea ce inseamna ca trebuie sa revad musai orasu si-mi place la nebunie invitatia,mai ales ca ai zis ceva de papi bun,yami-yam.
partea cu calatoritu sunt intru tot de acord cu tine,mama imi zice 'ducarnitza',desi in ultima vreme n-am mai fost pe nicaieri.doar in regiune..

mai vorbim,
te pup-eu
Reply With Quote
Old 01-28-2012, 06:57 PM
nicol_g nicol_g is offline
TE Junior Member

ok, mai vb. Floricico!

daca nu mai ai adresa mea de mail, foloseste 'contact' de aici de pe Trek si da-mi de stire

pa, pa
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules