Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great maciekda 2004-06-26 10:18

czzesc Alek, witaj na TE. bardzo fajne zdjecie, super kompozycja, spontaniczna poza, taka naturalna ekspresja... super robota, czekam na kolejne zdjecia. TE jest super, zobaczysz ;)

Old 06-26-2004, 05:30 PM
A-la-N A-la-N is offline
TE Newbie

Default To maciekda: mackek

czesc maciek. jestem zachwycony Twomi fotkami, szukasz emocji, kombinujesz....to cenne naprawde swetne zdjecia.
Reply With Quote
Old 06-27-2004, 03:54 PM
maciekda maciekda is offline
Moderator

Default Re: To maciekda: mackek

hej Aleksander, dzieki za dobre slowa, twoje zdjecia sa bardzo ciekawe, widzialem na plfoto, to bedzie cos zupelnie nowego na TE, tutaj nie ma nikogo z takimi zdjeciami jak twoje, zobaczysz.. mnostwo punktow za pierwszy post, to cos znaczy ;) czekam na kolejne zdjecia, wroze ci kariere tutaj :)
Reply With Quote
Old 06-27-2004, 09:35 PM
A-la-N A-la-N is offline
TE Newbie

maciek masz moze gg bo chciałbym pogadac o tym i owym aparatach fotografi i tak o niczym. mi plfoto sie znudziło ludzie se włazą w dupę. brak klimatu. zauwazyłem ze tutaj jezeli foto jest brzydkie to poprostu ludzie je olewaja. mnie sie szalenie ten serwis podoba co najwazeniejsze zawiera pewna idee!!!
Reply With Quote
Old 06-28-2004, 03:14 AM
sengir sengir is offline
TE Junior Member

obawiam się że tutaj tez niektórym wchodzą, ale nie jest to aż tak widoczne jak na plfoto (nie ma top48 i tym podobnych, więc tez mniej zaszczytów)
Reply With Quote
Old 06-28-2004, 11:52 AM
maciekda maciekda is offline
Moderator

no sa tu na TE rozne kliki tez ;) kregi znajomych, z czasem sam zobaczysz. czesto slabe zdjecia dostaja duzo punktow bo ktos "znany" jest jego autorem, nieraz dobre zdjecia przepadaja niezauwazone...
jedno jest wazne - trzeba byc aktywnym, komentowac zdjecia, umieszczac zdjecia, inaczej z czasem przepadniesz.
a ja plfoto dopiero poznaje ;) ciesze sie z drobnych sukcesow i wkurzam sie jak w miare dobre zdjecia przepadaja ;) i dziwie sie widzac w topie koszmary...
Alek, na gg mnie znajdziesz szukajac maciekda, wszedzie jestem jako maciekda, tylko na plfoto sie kurde pomylilem... moze napisze do nich zeby mi zmienili maciek da na maciekda
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules