View Single Post
Old 08-15-2006, 12:50 AM
maki's Avatar
maki maki is offline
TE Newbie

Default To gebala: tak sobie mysle...

Hej Stef,
chcialbym dorzucic swoje trzy grosze...
moze to zdjecie nie jest arcydzielem od strony technicznej biorac pod uwage sprzet jak piszesz, ale tchnie prawda i jest naturalne, opowiada pewna historie...
nierowne zdjecia - to moim zdaniem efekt eksperymentowania, szukania nowych drog ekspresji itd., znam wielu na TE, ktorzy jada bardzo rowno, ale czasem z tego niewiele wynika, ich prace niczym nie zaskakuja, a nie chodzi o to zeby stac w miejscu, czasem warto nawet sie cofnac dwa kroki, zeby podejs piec do przodu...
przejaskrawiony PP - jedni to lubia, inni nie, ale sek w tym, ze nowoczesna fotografia naszych czasow, chce ktos tego czy nie ociera sie mocno o grafike i kwestia gustu kazdego z nas, by oceniac co jest do przyjecia. Ja wiele z prac z mocnym PP Jerzego oceniach za bardzo wartosciowe i chyba nie jestem w tym osamotniony.
Oczywiscie masz prawo do wlasnej oceny i nie jest moim celem jej podwazanie, ale mysle, ze ton twojej wypowiedzi jest odrobine zbyt dosadny w wymowie... Ja tez cenie szczerosc i chce sie dowiedziec o swoich zdjeciach tego co sie naprawde za nimi kryje, a nie czczych frazesow...
I nie pisze tego, zeby Jerzego bronic, bo jego fotografie (przynajmniej wiekszosc z nich) same sie bronia...
to tak na marginesie, bo jakos nie moglem przejsc obojetnie obok...
pozdrawiam serdecznie i zycze wielu krokow naprzod i tobie i Jerzemu.
maki
Reply With Quote