View Single Post
Old 08-15-2006, 12:11 PM
gebala's Avatar
gebala gebala is offline
TE Junior Member

Default Russian syndrom

Prawda, Stefanio? Niesamowite! Tylko najlepsi posrod nas tak potrafia wykorzystac najwspanialszy, dzisiejszy equipment.

smieszne to co piszesz:) Uwazam, ze takie zdjecie mozna zrobic byleczym i nie za bardzo byc dumny z tego co wyszlo. Musislam sprawdzic info o zdjeciu bo nie wierzylam. Wiec dobrze ktos mi kiedys powiedzial - nie aparat robi zdjecie ale fotograf i tu mamy potwierzenie. Ja bym sie tak mocno nie podniecla jak ty to robisz PRZYJACIELU. Wiesz jest wytlumaczenie plug w PS nie zadzialal i kiedy Jerzy dodal zdjecie nie wiedzial co zrobic:)

A przeciez wiesz Stefanio lepiej niz ktokolwiek inny, ze nie tylko o ta technike tutaj chodzi, ale o te dusze tych ludzi na jego zdjeciach.
zle mnie rozumiecie - nie chodzi o tematyke zdjecie - bron Boze, ale chodzi o wykonanie i ta Twoja mowa o kontrolowaniu kazdego pixelka jest na wyrost jak na razie. Na razie to mamy przesycenie kolorkow, na razie to mamy zly poprowadzony eksperyment a moze brak troszke gustu a moze Jerzy jest daltonista i nie kontroluje tego.

Z dziecmi i z mlodymi, ladnymi laskami sprawa prosta…Dzieci kazdy kocha, a z mlodymi laskami chce sie kazdy kochac. No a teraz powiedz moja droga, ilu ludzi kocha starego, madrego rabina ????

wiec zapraszam prosze o zrobienie jednego zdjecia takiego jak ja i oprawnego z ukrycia

To sie zdarza w historii tego kraju nagminnie, no bo jak inaczej mozna to sobie wytlumaczyc. Nie przejmuj sie. Powinno minac pomalu.

dziekuje za pocieszenie;)

pozd serd a nie zegnam poniewaz kazdy kto podskoczy Jerzemu BB jest blokowany wiec adios gdzies w sieci:)
Reply With Quote