Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great Mediterranean 2009-10-24 15:51

''...güneşin açtığını görünce, makinayı kaptığım gibi işyerimden fırladım, doğru Uluabat'a gittim''
intro fotografınla birleştirince bu ifadeyi, ben de ''özgür kız'' imajı yaratıyorsun:)

...güneşin açtıgını gördüğüm halde evde bu gün verdiğim 30 kişilik davet için hazırlanmam gerekiyordu ve şimdi yüksek topuklardan acıyan ayaklarımı uzatmış yarı baygın gözlerle fotograftaki bu dinginliği seyrediyorum.

nasıl? kulaga iki hikaye de hoş gelmiyor mu:)
bence hoş,hem hikaye hem fotograf
selamlar

Old 10-25-2009, 04:38 PM
cagla's Avatar
cagla cagla is offline
TE Junior Member

Default To Mediterranean: :)

:))

Çok hoş geliyor gerçekten.. Sanırım intro fotom insanları yanıltıyor, değiştirmeliyim, aslında bilgiler de vardı ama bir ara bir ilave için sildim, sonra tekrar yazamadım. Gerçeklere dönelim:
1) Uluabat Gölü işyerime 10 dak uzaklıkta. Yani gitmek pek de öyle zor değil. Ben de artık eskisi gibi çok yoğun çalışmıyorum.
2) Aslında özgür kız imajı da hoş, ben de zaten gençlik yıllarımda da hep özgür takıldığımdan değil ama, artık kimsenin bana karışmayacağı bir yaşa geldiğimden (bkz.washington monument photo notları) arada bir bu göl kenarına kendimi kolaycacık atabiliyorum.

Bu göl bana hep iyi gelir, sana da iyi gelmesine aracı olabildiysem ne mutlu bana. Eminim davetin iyi geçmiştir. Fotoğrafıma uğradığın ve güzel sözlerin için çok teşekkürler. Sevgiler. Çağla.
Reply With Quote
Old 10-25-2009, 07:41 PM
Mediterranean's Avatar
Mediterranean Mediterranean is offline
TE Newbie

Default Re: To Mediterranean: :)

göl fotografı çok iyi geldi çok...zaten fotograflarını begenerek takip ediyorum çağla:)
hayatıma yeni insanları kolaylıkla sokmam.dünkü 30 kişilik davet ,istanbulda hekimlik yapan fakulte arkaşlarımız için verdiğimiz bir davetti ve şahane ötesiydi.ama böyle gecelerin handikaplarından biri; saat gece yarısını çoktan geçtiği halde kimsenin gitmeye niyetinin olmaması,diğeri de kapıdan kovsam bacadan giren kız arkadaşlarımın (salonda benim, şarap servisini organize etmem gerekiyorken) çamaşır odası ya da mutfakta yaşam problemlerini uzun uzun anlatıp ayak üstü terapi, hipnoz vs beklemeleri.o anda onların saçlarını çekmemek için kendimi zor tutarken,ilgili ve anlayışlı bir ifade ile dinlemeye çalışıyor olmamı anlarsın:)
catering firmasına ve yardımcılarıma ragmen ayak bileklerim hala acıyor valla!
sevgi ve selamlar
Reply With Quote
Old 10-26-2009, 08:56 AM
cagla's Avatar
cagla cagla is offline
TE Junior Member

Default Re: To Mediterranean: :)

:)).. Bazı meslekler zor sahiden. Ben arkadaşlarıma ancak ev ya da ofis taşıyacakları zaman kutu verebilirim (işyerim bir kutu fabrikası).. Allah kolaylık versin. Sana da bir gün kutu gerekirse, lütfen istemekten çekinme..:)

Sevgiler.
Çağla.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules