Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great Mediterranean 2009-10-27 15:23

gelin duvagı...adana'da bu isim kullanılır (bu ismin küçük bir kız çocugunda yarattıgı çağrışımı düşünsene! hala bile bu yaşımda niye en sevdiğim bitkilerden biri belli değil mi:D )diğer bir adı da rodos sarmaşıgı...en renksiz virane ortamlara bile bir ruh kattıgını düşünüyorum...ve bu fotografa da çok yakışmış gerçekten.

(seninle daha önce de bölgelere özgü bitki kültüründen konuşmuştuk.bu kültürü geliştirmek-değiştirmek konusunda abimi razı etmek üzereyim,portakal bahçelerinin bir kısmını üzüm baglarına çevirmeyi kabul etti gibi.çukurovada şarapçılık,çok uzun yıllardır aklımda olan bir projeydi, mecburi hizmette üzerinde çalışmaya vaktim olacak nasılsa...bir önerin olursa çekinme:)
selamlar

  #1  
Old 10-27-2009, 10:49 PM
Mediterranean's Avatar
Mediterranean Mediterranean is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 93
Default To Mediterranean: kurbaga gözü...

üretmeyi başarırsam şarabın adını da ''kurbaga gözü''koyacagım (öküzgözü ismine tribute olarak yani:D...daha ''ürkünç'' ,''korkunç'' bir isim gelirse aklına paylaşmaktan çekinme:P
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:25 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH