Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

  nex 2007-08-21 23:22

Uz pri minulej fotke som toto cakal a dockal som sa :)
najvacsia prdel bola, ked ostravski fandovia zhadzovali z nakresleneho Nuselskeho mostu nakreslenych fandov sparty :D
Inak mam otazku: Stale sa este skace?

  #1  
Old 08-22-2007, 09:06 AM
Turkmenbashi's Avatar
Turkmenbashi Turkmenbashi is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 33
Default To nex: ...

Skáče se už rozhodně míň než dřív, ono taky když se někdo pokouší dostat se přes zábrany, má celkem velkou šanci, že spadne dřív, než se dostane do místa s "dobrou" výškou. Podívej se na: http://www.nova.cz/zpravy/?83c=~krimi~&83e=DO17772&ex17772=sebevrah-na-nuselskem-moste&play=1, je tam vidět i ten nový plát, díky němuž se tam paradoxně ten týpek dostal.
Reply With Quote
  #2  
Old 08-22-2007, 01:09 PM
nex's Avatar
nex nex is offline
TE Senior Member
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 510
Default Re: To nex: ...

Uhmmm diki a ta babenka ti vlastne co popisovala? Vidiet nieco take pod vlastnym oknom (dokonca dva krat) musi byt trauma na cely zivot..
Inak podla toho co ti napisal Mats je vidno, ako ludia citaju a pisu kritiky na TE..
Reply With Quote
  #3  
Old 08-24-2007, 11:43 AM
Turkmenbashi's Avatar
Turkmenbashi Turkmenbashi is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 33
Default Re: To nex: ...

Moc si to už nepamatuju, bylo mi asi 13 nebo tak nějak, ta holka byla kamarádka mého kamaráda a viděl jsem ji potom asi jen dvakrát. Jednou prý byla doma, když dopadl, to něco popisovala, podruhé přišla zrovna ze školy a už jen umývali krev. Ale předtím už zdálky někoho viděla jinde a co si pamatuju, že by jí to nějak poznamenalo na celý život, to nevypadala. Když bydlíš pod Nuselákem, tak si zvykneš:). Ale u těch dopadů hned bývá abmulance, protože málokdo prostě vyleze a hned skočí (což už dneska ani nejde), skoro vždycky když vyleze, tak se nějakou dobu rozmýšlí, někdo ho nahlásí a přijede policie s psychologem. Ten mu to pak rozmlouvá a většinou nakonec řekne něco ve stylu "pojďte blíž, ať si můžeme lépe promluvit", on/ona přijde blíž, policajti ho/jí chňapnou za nohy a odvezou. Nebo si to prostě rozmyslí. Jednou jsem to viděl v reálu, i když nevím, jak to skončilo. Většina lidí nakonec neskočí, už dost dlouho jsem nečetl, že by to někdo udělal.

Dost populární forma sebevraždy v Praze bylo jednu dobu skákání pod metro, což už se naštěstí neděje, je to jen forma exhibicionismu a když člověk spěchá, pořádně ho to naštve, protože se na lince přeruší provoz. Asi před dvěma roky bylo zase chvíli módní se upalovat, odstartovalo to výročí Jana Palacha a trvalo to snad dva měsíce, kdy se skoro každý den někdo někde zapálil (často to byly takoví frajeři, že přišli k benzince, polili se a na místě zapálili). Dokonce díky tomuhle měla o České republice reportáž BBC, což se moc často nestává.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 05:33 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH