Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great bobocortis 2008-05-18 9:46

Ciao Livia.
Una bella foto chiaroscurale, con queste figure umane molto spontanee e una coloratissima cornice alla porta dove la composizione indirizza lo sguardo.
Datata e magari scattata con pochi megapixels (ma buoni!).
Ciao, Bobo.

Old 05-18-2008, 09:58 AM
gokanlam's Avatar
gokanlam gokanlam is offline
TE Expert

Default To gezimania: uyarı

Selnur'cum hiç uyarılmadım, aksine o kadar çok çekim yaptım ki gayet rahat bir şekilde:) ya benim rahatlığımdan ya da onların rahatlığından uyarı almadım henüz:) çok teşekkürler, sevgiler,
ReLa
Reply With Quote
Old 05-18-2008, 11:40 AM
gezimania's Avatar
gezimania gezimania is offline
TE Expert

Default Re: To gezimania: uyarı

kompakt makine ile çekiyorsan pek dikkat çekmiyorsun,hatıra fotoğrafı çekiyorsun sanıyorlar, elindeki makinenin ebatını bilmiyorum ama sanırım benim de çekerken işe kendimi fazla kaptırmamadan kaynaklanıyor dikkat çekmem :))
Reply With Quote
Old 05-18-2008, 04:49 PM
gokanlam's Avatar
TE Expert

evet haklısın sanırım, makinam otomatik, dikkat çekmiyordur:) kompakt makina için para biriktiriyorum:) zaten işe kaptırmak lazım fotograf çekerken, uygun açı, uygun ayar, figür bekle.. ne çok iş var, o zaman güvenlikçiler hemen görüyorlardır zaten:) çok sağol, sevgilerimle..
Reply With Quote
Old 05-18-2008, 04:50 PM
gokanlam's Avatar
TE Expert

evet haklısın sanırım, makinam otomatik, dikkat çekmiyordur:) kompakt makina için para biriktiriyorum:) zaten işe kaptırmak lazım fotograf çekerken, uygun açı, uygun ayar, figür bekle.. ne çok iş var, o zaman güvenlikçiler hemen görüyorlardır zaten:) çok sağol, sevgilerimle..
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules