Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great capthaddock 2006-04-28 10:45

Hello Erdogan - orijinal fotoyu görmedim ama bu gayet basarili olmus, sadece belki teknelerin yansimalari tam olarak alinsaydi, buralari kis aylarinda ziyaret etmek için bir bahane daha iste. Fethiye yakininda buzul (glacier) oldugunu sanmiyorum, olmasi için yaz kis kar örtüsü gerekir, Turkiyede Agri dagi disinda buzul yok zannedersem.

  #1  
Old 04-29-2006, 12:51 AM
erdo's Avatar
erdo erdo is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 67
Default To capthaddock: glacier

sevgili Tan,
mesleğin dolayısıyla olmalı terminolojiyi doğru kullanmam gerekiyor.Buzul hakkında söylediğin doğrudur. Ama lokal olarak dağların tepesinde kalan kar harici sert buzcuklarada buzul deyiveriyoruz işte. Bu çal dağında hiç olmaz aslında, fakat paragliding ile meşhur olan babadağ ın kuzey kesimi ise buz tutar kısa bir süre (yani donmuş sert kar) Kışın vaktim rahattır, seve seve ziyaretine yardımcı olabilirim. Photoshopun nelere kadir olduğunu sakis sayesinde farkettiğim evimin önündeki manzaraydı bu. Sıcak sıcak çekip hemen yükleyivermiştim. Ufuk çizgisi felaket eğriydi, farketmemiştim bile. Bir kaç versyonu var yükleyeceğim sonra. RP yapıp sistemi bilmediğim için sildiydim.
sevgiler ,
erdogan
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 05:46 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH