Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great cagla 2009-10-20 9:32

Ne kıskanılacak bir yapı. Biliyorsunuzdur mutlaka, ama tekrar söylersem zararı olmaz sanırım, bu cami aslında Ankara Kocatepe'nin yerine yapılacaktı, ama klasik cami mimarilerine benzemediği içi yapılmadı, Dalokay da biraz çılgın bir insandı ve kızıp, projesini İslamabad'daki uluslararası yarışmaya soktu, tabi ki de birinci oldu. Bizim başkentimize yakışmaz mıydı bu cami? Hep güzel insanları güzel işleriyle birlikte yer bitiririz. Zarif detayları çok güzel bir açıdan almışsınız, renkli giysili hanımlar da kompozisyonunuza çok yakışmış. Uzun sözlerimi gevezeliğime verin. Selamlar, sevgiler.
Çağla.

  #1  
Old 10-21-2009, 06:15 AM
tober's Avatar
tober tober is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,427
Default To cagla: Merhaba

Merhaba Çağla Hanım, ben de bu hikayeyi camiyi ziyaret etmeden önce dinlemiştim. Ne söylesek boş. Şimdiki Kocatepe'de estetik anlamda hiçbir özellik bulamıyorum ben de. Böyle bir cami başkentimize yakışırmış ama İslamabad'a kısmet olmuş.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

Saygı ve selamlar, Tolga
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 09:43 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH